понеділок-пятниця 9:00 - 18:00
UAENMS
inner banner

Оренда опалубки перекриття

Контактні дані для замовлення послуг:

Переваги для вас:

Опалубка перекриття є одним з найважливіших компонентів процесу будівництва. Вона найчастіше використовується для формування міжповерхових перекриттів різних типів будівель та споруд. Використання професійної опалубки дозволяє забезпечити точність та надійність монтажу, а також зекономити час та кошти на будівельних роботах. Якщо ви плануєте будівництво приватного будинку, магазину або будь-якої іншої будівлі чи споруди, вам необхідно буде придбати або орендувати опалубку. При цьому, оренда опалубки може бути найбільш вигідним варіантом для вас.

Орієнтовні ціни оренди обладнання:

НазваОдиниці виміруЦіна оренди грн/день
1Стійкашт.Від 2.50
2Балка опалубки двотаврова Н-20м/п.Від 0.90
3Вилка опорна (корона)шт.Від 0.50
4Триногашт.Від 1.25
5Фанера ламінованам2Від 4.0

Зекономити кошти

Придбання опалубки є досить дорогим вкладенням. Її ціна може значно вплинути на бюджет будівництва. Оренда опалубки перекриття дозволяє зекономити кошти, оскільки ви платите тільки за той час, коли вона використовується вами. Крім того, у разі оренди опалубки, по завершенню будівельних ролбіт, вам не потрібно витрачати кошти на її зберігання, оскільки це все забезпечує орендодавець.

Оренда опалубки перекриття

Зекономити час

Придбання опалубки перекриття також може забрати багато часу на організацію транспортування та зберігання. Оренда опалубки дозволяє зекономити час, оскільки ви можете отримати опалубку в потрібному вам місці та в потрібний час. Крім того, ми надаємо монтажні схеми опалубки, що розробляються нашими інженерами згідно наданих вами креслень. Це дозволяє зекономити значну кількість робочого часу та забезпечити правильне встановлення опалубки.


Оренда опалубки перекриття схема

Зменшення витрат на будівництво

Іншою вигодою оренди опалубки є зменшення витрат на будівництво. Купівля опалубки є великою інвестицією, особливо якщо ви здійснюєте будівництво тільки однієї будівлі або маєте обмежений бюджет. Оренда дозволяє вам зекономити кошти, оскільки ви платите тільки за той час, коли використовуєте опалубку. Крім того, у випадку оренди ви можете отримати в користування більш якісне обладнання, що забезпечить ефективну роботу та якісний результат.

Зменшити ризики

Окрім того, оренда опалубки дозволяє зменшити ризики, пов'язані з будівництвом. Наприклад, якщо ви купуєте опалубку, то ви повинні зберігати її відповідно до вимог виробника, інакше вона може пошкодитись та бути не придатною для використання. При оренді вам не потрібно хвилюватись про зберігання опалубки, оскільки це забезпечує орендодавець. Крім того, оренда дозволяє вам уникнути витрат на ремонт та заміну відпрацьованих елементів опалубки, якщо вона пройшла певну кількість циклів заливки і вже знаходиться в незадовільному стані, орендодавець зазвичай понесе витрати на ремонт або заміну опалубки, що зменшить витрати на будівництво.